KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13272264
nr 1327 2264
Blandteknik
2 st, Frithiof Ã…berg, 1930. Signerad. Motivet: 35x47, "Wrangelska palatset"
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 maj 2020
kl 18:55:15
500 kr
600 kr